Za vysloužilý elektrospotřebič vás čeká odměna

Za vysloužilý elektrospotřebič vás čeká odměnaPřijďte v sobotu 28. května do ZOO Dvůr Králové oslavit dětský den a získejte díky akci S vysloužilci do zoo dětskou vstupenku zdarma. Stačí si s sebou vzít nepotřebný elektrospotřebič a odevzdat ho do přistaveného kontejneru u vstupu do zahrady.
„V sobotu k nám mohou návštěvníci přinést například vysloužilou rychlovarnou konvici, toustovač nebo fén. K tomu se u stánku společnosti ELEKTROWIN dozvědí, jak správně zacházet s nepotřebným elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí,“ říká Andrea Jiroušová ze ZOO Dvůr Králové.
Příležitost, jak pomoci s recyklací nepotřebných elektrospotřebičů, připravil kolektivní systém ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu, ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a královédvorskou zoo.
„Recyklaci je potřeba stále připomínat stejně tak, jako že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. ELEKTROWIN působí na trhu již více než deset let a za tu dobu vybudoval přes 13 000 sběrných míst,“ vysvětluje vedoucí zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Jan Marxt.
Volná dětská vstupenka, kterou návštěvníci získají výměnou za odevzdaný elektrospotřebič, platí pro děti do 15 let a pouze v sobotu 28. května.

ELEKTROWIN a.s. je největším kolektivním systémem zaměřeným na zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičů v České republice. Společnost zajišťuje sběr, zpracování, využití a likvidaci nefunkčních elektrozařízení a elektroodpadu. Od svého založení v roce 2005 již zrecyklovala více než 15 000 000 vyřazených elektrospotřebičů o celkové hmotnosti 245 000 tun. Zaměřuje se na chladicí zařízení, velké a malé elektrospotřebiče, elektrické a elektronické nástroje. Společnost je nezisková, jejími akcionáři jsou přední výrobci velkých a malých domácích spotřebičů. Sběrnou síť tvoří více než 13 000 sběrných míst po celé České republice.Více informací naleznete na www.elektrowin.cz.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..