Oblíbená fotosoutěž FOTOSAFARI 2016 zahájena

Oblíbená fotografická soutěž FOTOSAFARI 2016 zahájenaMilovníci fotografování mají i letos příležitost zúčastnit se tradiční soutěže o nejlepší digitální fotografii FOTOSAFARI 2016, kterou ZOO Dvůr Králové pořádá ve spolupráci se Správou KRNAP Vrchlabí. Pro letošní rok je vyhlášeno téma „Divočina“.
Soutěž bude probíhat ve třech věkových kategoriích (do 15 let, do 26 let, nad 26 let) a mohou do ní být zařazeny pouze ty fotografie, které byly pořízeny v královédvorské zoo nebo na území Krkonošského národního parku. Každý účastník má možnost zaslat nanejvýš pět fotografií, a to nejpozději do 15. listopadu 2016.
Autor nejpovedenější fotografie se může těšit na hlavní cenu, která se skládá z pobytu v Safari Park Resortu a výletu do tajemných míst Krkonoš s průvodcem. Dále budou oceněni ti účastníci, kteří se v jednotlivých kategoriích umístí na 1. – 3. místě. Ceny do soutěže věnovali ZOO Dvůr Králové, Správa KRNAP Vrchlabí a partneři soutěže – TISK OFSET a.s. Úpice, AXA obchodní zastoupení Vrchlabí, SEMERÁK foto – design Náchod.
Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 3. prosince 2015 za účasti organizátorů a soutěžících. Zahájení výstavy oceněných a vybraných prací se uskuteční 3. prosince 2015 v sídle Správy KRNAP Vrchlabí.
Fotografie zasílejte prostřednictvím webového formuláře na adrese: http://www.zoodvurkralove.cz/cs/zazitkove-programy/fotosoutez/
Bližší informace o soutěži najdete na www.zoodvurkralove.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..