Valentýn v ZOO Dvůr Králové

Valentýn v ZOO Dvůr Králové - foto (c) Michal SúkupHledáte pro svoji drahou polovičku jedinečný dárek ke dni zamilovaných anebo plánujete program, jak spolu tento den strávíte? Potěšte svého partnera a pozvěte ho během valentýnského víkendu 13. – 14. února do ZOO Dvůr Králové.
Návštěvu zahrady vám o valentýnském víkendu zpříjemní královédvorská zoo už u vchodu. Každý pár má po celou sobotu i neděli vstup za cenu jedné vstupenky. Romantickou procházku po zahradě můžete zakončit v Restauraci U Lemura. Od pátku do neděle se tu podává stylové Valentýnské menu.
Pro zamilované návštěvníky je připravena soutěž o nejpovedenější valentýnskou fotografii. Přibalte si k návštěvě zahrady s sebou mobilní telefon a vyfoťte se spolu u gepardů, slonů nebo kdekoli jinde v zahradě.
Poté už jen stačí označit fotografii @zoo_dvur_kralove a sdílet ji na váš profil na Instagramu. Pár, jehož fotografie obdrží do 17. února do 13 hodin nejvíce hlasů, vyhrává valentýnský balíček cen pro dva. Více o pravidlech soutěže najdete na www.zoodvurkralove.cz.
Valentýn v ZOO Dvůr Králové
Valentýn v ZOO Dvůr Králové