Výstavba nových laboratoří v nemocnici omezí dopravu v areálu

Výstavba nových laboratoří v nemocnici omezí dopravu v areáluS platností od pondělí 14. 3. 2016 vyhlašuje Městská nemocnice, a. s. ve Dvoře Králové nad Labem omezení vjezdu do nemocničního areálu pro veřejnost a absolutní zákaz parkování uvnitř areálu. Toto opatření souvisí se zahájením budování nové dvorní přístavby pro provoz oddělení klinické biochemie a hematologie.
Výjimku mají vozy zdravotní služby, vozidla zásobování, vozidla označená vjezdovou povolenkou a vozidla přepravující osoby imobilní s označením ZTP. Výjimečně smí do areálu vjet i vozidlo přepravující pacienta k poskytnutí lékařské péče, po vyložení pacienta však musí z areálu vyjet a zaparkovat mimo něj.
Ukončení stavebních prací a s tím i ukončení platnosti tohoto omezení se předpokládá na konci tohoto roku. Městská nemocnice děkuje pacientům i jejich blízkým za pochopení a dodržování.

Výstavba nových laboratoří v nemocnici

http://www.kr-kralovehradecky.cz/cz/kraj-volene-organy/tiskove-centrum/aktuality1/kralovedvorska-nemocnice-bude-mit-nove-laboratore-86534/