Termální komplex Velký Meder

Termální komplex Velký MederVelký Meder (dříve Čalovo) je slovenské město, ležící v Podunajské nížině, které je populárním místem pro strávení dovolené. Hlavním lákadlem pro návštěvníky Velkého Mederu je Termální komplex Thermal Corvinus, nabízející zábavu a relaxaci opravdu pro celou rodinu.
Možnosti ubytování ve Velkém Mederu jsou opravdu bohaté. Na nabídku ubytování ve Velkém Mederu narazíte téměř na každém kroku. Město je doslova protkané hotely, penziony, kempy a priváty, kde naleznete zázemí pro svůj pobyt ve Velkém Mederu i bez předchozí rezervace. O volné kapacity opravdu není nouze. I v atraktivní termíny jako jsou prázdniny, Velikonoce a Vánoce najdete poměrně bohatou nabídku latsminute pobytů a akčních nabídek. Přesto doporučuju zarezervovat si ubytování předem. Na Internetu má své prezentace značná část poskytovatelů ubytování a předběžná rezervace vám ušetří případné starosti se sháněním ubytování přímo na místě.
Velký Meder může také být vhodným startovacím bodem Vaší dovolené, pokud hodláte cestova po jižním Slovensku, případně si vyrazit na výlet do Maďarska nebo do Rakouska. Poměrně dostupnými a atraktivními cíly případných výletů jsou Bratislava, Dunajská Streda, maďarský Györ, Budapešť, případně rakouská Vídeň. Je takřka ideální vyrazit si přes den na výlet a po návratu si naložit tělo v příjemně teplé vodě termálního koupaliště ve Velkém Mederu.
V areálu Thermal Corvinus Velký Meder se nachází restaurace, ve které si můžete vybrat z velkého množství hotových jídel k obědu, případně si objednat i teplý pokrm k večeři. K dispozici máte i výčep, bar, řadu stánků s občerstvením i stánek s denním tiskem a hračkami.
Pokud se rozhodnete vyrazit do termálu, určitě nezapomeňte si s sebou vzít kromě ručníku i župan a koupelovou obuv. Používání koupací čepice v bazénech není povinné.

Orientační mapa areálu THERMAL CORVINUS Velký MEDER

Termály Velký Meder, Slovensko

Fotografie z Termálního koupaliště ve Veľkém Mederu:

Rodinný bazén s interaktivní vodní hrou

Rekreační bazén s hydromasážemi

Ostrov drobečků

foto není k dispozici

Želví hra

Letní tobogány (Kamikaze, Spiro) a italský bazén

Vnější dětský bazén s hracími prvky a tobogán Had

Plavecký bazén

Plážový fotbal

foto není k dispozici

Hrad orla mořského

Lezecký dráha Tarzania Velký Meder

Plážový volejbal

Celoroční tobogány (Red Ring, Black Led)

Krytý plavecký bazén, perličková koupel, krytý dětský bazén s hracími prvky

Polokrytý sedací bazén

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..