Sháníte vánoční dárek na poslední chvíli? Co takhle permanentka do zoo?

Sháníte vánoční dárek na poslední chvíli? Co takhle permanentka do zoo?Proč člověk shání dárky na poslední chvíli může mít různé důvody. Nestíháme v práci, nevíme, čím naše blízké obdarovat tak, aby jim to udělalo opravdu radost, a tak podobně. Často pak pořídíme jako dárek věc, která v lepším případě na chvilku obdarovaného potěší, v jiném případě v něm vyvolá rozpaky či zklamání. Co tedy namísto shánění takových dárků na poslední chvíli svým blízkým pořídit dárek, který jim může dělat radost celý rok?
ZOO Dvůr Králové po celý rok nabízí prostor pro poznávání přírody a kultury převážně afrického kontinentu. V našem městě, kde to žije především v okolí místních supermarketů, je určitě příjemné užívat si naučné či relaxační procházky právě po zoo. Královédvorská zoo nabízí poznání, relax i zábavu pro všechny věkové skupiny. Během celého roku probíhají různé tematické akce orientované nejen na zvířata, ochranu přírody, ale i africkou kulturu. Každé léto se mohou návštěvníci také těšit na africký festival.
V ZOO Dvůr Králové právě teď probíhá tradiční akce Vánoční zoo, a to konkrétně v období od 16. prosince 2017 do 1. ledna 2018. Po dobu Vánoční zoo platí prodloužená otevírací doba pokladen do 19 hodin a zvýhodněné vstupné. Pouze na Štědrý den a Silvestra jsou pokladny otevřeny jen do 14 hodin.

Nepřenosné i přenosné permanentky můžete zakoupit na Informacích zoo nebo v e-shopu.

Ceny permanentek

Celoroční nepřenosná
Dospělá 590
Dětská 450
 
Celoroční přenosná
na 20 vstupů pro dospělé/pro děti (4-15let) 3 200 /2 500
na 10 vstupů pro dospělé/pro děti (4-15let) 1 600 /1 310

více informací naleznete zde: http://zoodvurkralove.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/vstupne-a-oteviraci-doba/