Následující týdny bude zoo patřit hlavně dětem

Následující týdny bude zoo patřit hlavně dětem - foto (c) ZOO Dvůr KrálovéŠkoláci i studenti mají za sebou první pololetí školního roku a za svou snahu ve školních lavicích si zaslouží odměnu. V ZOO Dvůr Králové proto na následující týdny připravili prima akce pro děti, ale i dospělé.
V období od 28. – 31. ledna čeká na školáky odměna už u vchodu do zoologické zahrady. Pro ty, kteří s sebou přinesou vysvědčení, kde nebudou horší známky než jedničky a dvojky, platí vstup za symbolických deset korun. A to není vše. V restauraci U Lemura si za pěkné vysvědčení mohou pochutnat na výborné palačince s ovocem a k ní dostanou i malé překvapení.
Na konec školního pololetí navazují jarní prázdniny. Přemýšlíte, jak je letos s dětmi strávíte? Vypravte se s nimi do dvorské zoo. Vždy ve středu a pátek v období od 1. 2. – 13. 3. od 13 hodin se můžete těšit na komentované prohlídky po zahradě. Průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí zoo a zodpoví všechny vaše otázky.
A nejen to. Každý den po celou dobu prázdnin jsou pro vás na hlavní pokladně připravena zadání pátracích kvízů. Zpestřete si procházku po zimní zoo a pátrejte a se svými dětmi po zvířatech a správných odpovědích. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na pokladně. Vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.
Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek bude vždy ve středu a pátek před 13. hodinou u hlavní pokladny. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

INFORMACE PRO MÉDIA

Vydává ZOO Dvůr Králové
Andrea Jiroušová, oddělení komunikace a mezinárodních projektů
tel. +420 499 311 299, mob. +420 773 786 158
propagace@zoodvurkralove.cz

www.zoodvurkralove.cz