Jedinečná čokoládová show odstartuje prodej nové čokoládky SAFARI

Jedinečná čokoládová show odstartuje prodej nové čokoládky SAFARI ZOO Dvůr Králové v sobotu představí zcela novou edici mléčných čokolád SAFARI, kterou ve spolupráci se zoo právě uvádí do prodeje místní čokoládovna Carla. O víkendu se tak návštěvníci mohou těšit na čokoládovou show a současně bude zahájena hra o víkendový pobyt v ZOO Dvůr Králové a další ceny.
„Jsme rádi, že jsme díky spolupráci s královédvorskou čokoládovnou Carla mohli pro naše příznivce připravit speciální edici mléčných čokolád, na jejichž přebalech se objeví nejoblíbenější zvířata naší zahrady včetně tzv. Velké pětky. Zároveň jsme přivítali nápad vzájemně se marketingově propojit pro další spolupráci do budoucna. Navíc jsme české firmy z jednoho města,“ říká ředitel dvorské zoo Přemysl Rabas.
cokolada
„Veškeré výrobky společnosti Carla jsou vyráběny ze surovin, které do správné čokolády patří.
Čokolády pro děti jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin včetně sušeného plnotučného mléka a neobsahují palmové tuky,“ vysvětluje manažer prodeje pro tradiční trh společnosti Carla Martin Tomáš.
S čokoládou SAFARI můžete hrát o víkendový pobyt pro dvě osoby v ZOO Dvůr Králové a další skvělé ceny. Na obalech výrobků je umístěn QR kód odkazující na webové stránky s pravidly soutěže. Každý, kdo správně zodpoví několik jednoduchých otázek, bude zařazen do slosování. Hlavní výhra bude losována už na konci léta, ostatní ceny v průběhu celého podzimu.
Čokolády SAFARI budou slavnostně pokřtěny v sobotu 28. května v 11 hodin ve dvorské zoo, kmotrou se stane herečka Sabina Laurinová. Během dne se mohou návštěvníci těšit na čokoládovou show s kuchařkou a bloggerkou Vendy, která bude s dětmi vyrábět čokoládová lízátka. Pro děti je navíc po celou sobotu a neděli připravena čokoládová fontána.

zoo F_řada UPRAVA 1

Společnost Carla spol. s r.o.

Společnost CARLA spol. s r. o., český výrobce čokolády, byla založena 1. října 1992. Svým zákazníkům nabízí nejen polotovary jako například čokolády, polevy, náplně, fondán, ale také spolu s výrobním programem poskytuje neustále se rozšiřující technologický servis. Veškeré receptury jsou jedinečné a přísně střežené. Společnost v současné době zaměstnává 180 pracovníků a veškeré výrobky jsou vyráběny ve Dvoře Králové nad Labem. Přibližně polovina produkce je exportována do zahraničí (Japonsko, Norsko, Holandsko, USA, Rusko, Maďarsko, Polsko). Výrobky společnosti Carla je možné zakoupit v tradičních obchodech, jako je COOP, Hruška či Enapo, i v moderních marketech – Billa, Penny Market, Globus.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..