Den zdraví s nemocnicemi Královéhradeckého kraje

Den zdraví s nemocnicemi Královéhradeckého krajeZdravotnický holding a Městská nemocnice Dvůr Králové nad Labem a.s. vás zvou na Den zdraví s nemocnicemi Královéhradeckého kraje. Přijďte si otestovat své zdraví ve středu 30. května. Od 8–16 hodin se na Vás těšíme na poliklinice v ul. Rooseveltova ve Dvoře Králové.
Prvních padesát z vás obdrží dárek na preventivní vyšetření od Vojenské zdravotní pojišťovny – domácí test na okultní krvácení. Dozvíte se, jak na prevenci proti rakovině prsu či tlustého střeva a jak poznat příznaky onemocnění prostaty.
Změříme vám tlak, či glykémii a na modelech ukážeme, že se nemusíte bát ani endoskopie. Ve spolupráci se zdravotnickou školou vám také ukážeme základy první pomoci.
Jak navazuje péče nemocnice na místní sociální služby se dozvíte v prezentacích místních organizací. Vyzkoušet si budete moci také ortézy a bandáže či správnou desinfekci rukou. Nemocniční lékárna Vás zase nabídne svůj sortiment a v den konání akce slevu 10 % z nákupu v lékárně na poliklinice.
Akce se koná pod záštitou náměstka hejtmana Královéhradeckého kraje pro oblast zdravotnictví Ing. Aleše Cabicara a ve spolupráci s městem Dvůr Králové nad Labem.
Těšíme se na Vás!
Den zdraví ve Dvoře Králové nad Labem

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.