Doporučuju

Praktický nástroj pro ukládání a sdílení souborů, co stojí minimálně za vyzkoušení.Na kole do školy!

Na kole do školy! (c) Štěpánka ChaloupkováKlub přátel Tengenenge, z. s., ve spolupráci se svými partnery Vás srdečně zve na benefiční setkání donorů a přátel na podporu žáků docházejících z Tengenenge do školy Horse Shoe vzdálené 8 km od vesnice. Podílet se můžete formou spoluúčasti na zakoupení kola (rodiče žáků se podílejí na zakoupení kola z jedné třetiny). Díky Vaší případné pomoci se podaří podpořit konkrétního žáka a usnadnit mu cestu ke vzdělání. Následně budete dostávat informace o jeho studijních výsledních.
Benefiční setkání se koná v úterý 20. ledna od 18:30 hodin v Ambroisie – Caffé Restaurant (Rybná 682/14, Praha 1). Cílem setkání je nalézt donory, kteří se budou finančně podílet na zakoupení kol pro školáky v sochařské komunitě Tengenenge. Na programu setkání je také představení nového projektu a poděkování stávajícím i novým sponzorům. Na setkání bude také možnost zakoupení šitých drobností z Tengenenge a artefaktů ze Zimbabwe. Vstupné je dobrovolné, možnost večeře podle menu: www.ambroisie.cz.
Příspěvek na jedno kolo vyjde na 40 USD a každý si může vybrat konkrétní dítě z Tengenenge, kterému na kolo přispěje. Přijďte se podívat na prezentaci tohoto nového projektu Klubu přátel Tengenenge.
Podpořte i Vy akci Na kole do školy! Klub přátel Tengenenge předem děkuje za vaši podporu.

Vložit komentář

K vkládání komentářů musítě být přihlášen

GoMobil