Na kole do školy!

Na kole do školy! (c) Štěpánka ChaloupkováKlub přátel Tengenenge, z. s., ve spolupráci se svými partnery Vás srdečně zve na benefiční setkání donorů a přátel na podporu žáků docházejících z Tengenenge do školy Horse Shoe vzdálené 8 km od vesnice. Podílet se můžete formou spoluúčasti na zakoupení kola (rodiče žáků se podílejí na zakoupení kola z jedné třetiny). Díky Vaší případné pomoci se podaří podpořit konkrétního žáka a usnadnit mu cestu ke vzdělání. Následně budete dostávat informace o jeho studijních výsledních.
Benefiční setkání se koná v úterý 20. ledna od 18:30 hodin v Ambroisie – Caffé Restaurant (Rybná 682/14, Praha 1). Cílem setkání je nalézt donory, kteří se budou finančně podílet na zakoupení kol pro školáky v sochařské komunitě Tengenenge. Na programu setkání je také představení nového projektu a poděkování stávajícím i novým sponzorům. Na setkání bude také možnost zakoupení šitých drobností z Tengenenge a artefaktů ze Zimbabwe. Vstupné je dobrovolné, možnost večeře podle menu: www.ambroisie.cz.
Příspěvek na jedno kolo vyjde na 40 USD a každý si může vybrat konkrétní dítě z Tengenenge, kterému na kolo přispěje. Přijďte se podívat na prezentaci tohoto nového projektu Klubu přátel Tengenenge.
Podpořte i Vy akci Na kole do školy! Klub přátel Tengenenge předem děkuje za vaši podporu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..