V ZOO Dvůr Králové nad Labem začíná letní sezóna

V ZOO Dvůr Králové nad Labem začíná letní sezónaV sobotu 27. dubna začíná v královédvorské ZOO letní sezóna. Potěšujícím faktem je, že africké safari oproti předchozím sezónám doznává mnohých změn. Návštěvníci se podle vedení ZOO mohou těšit na příjemné novinky. Dojít by mělo k odklonění trasy pro osobní vozidla od trasy určené pěším návštěvníkům. Ty bude po Safari už od 27. dubna od nástupiště u lvů vozit Safaribus (po kratší trase) a od nástupiště u letního vchodu také stylový Serengeti Expres (po delší trase – plánováno přibližně od 11. května).
Obrovským zpestřením pro pěší návštěvníky Safari také jistě bude nově vybudovaná lávka – Twigadukt. Vyhlídka z právě dokončovaného Twigaduktu umožní návštěvníkům netradiční pohled na nejkrásnější část areálu ZOO a pozorování žiraf, zeber, pakoňů a antilop z bezprostřední blízkosti.


zdroj videa: www.youtube.com
Další lákavou atrakcí, tentokrát určenou dětem, by už od poloviny května mělo být nové lanové maxihřiště (k dispozici zdarma a bez omezení).
Jak se zdá, letošní návštěva ZOO a Safari ve Dvoře Králové nad Labem bude určitě stát za to!

zdroj videa: www.youtube.com
Poznámka: Aktuální počasí v zoo, pohledy na právě se dokončující Twigadukt a na zvířata můžete sledovat pomocí online kamery na adrese: http://www.rozhlas.cz/safari/panorama/.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..