Týden duchů a oslavy v ZOO Dvůr Králové nad Labem

Ohlédnutí za letní sezónou ZOO ve Dvoře Králové nad LabemV sobotu 26. října 2013 začíná v královédvorské ZOO tradiční akce pod názvem “Týden duchů”. I letos bude pro děti a jejich rodiče připraven bohatý program. Například hned první den akce během slavnostního sobotního odpoledne proběhne předání ceny ankety Dřevěná stavba roku 2013, kde ZOO zvítězila právě s lanovým hřištěm v kategorii “velké dřevěné hřiště”. Vlastní ceny se budou předávat v 15 hodin, ale už od 13. hodiny mohou děti přímo na velkém vítězném hřišti soutěžit. Prvních sto úspěšných soutěžících bude odměněno hezkým a hodnotným dárkem.
Návštěvnici si mohou z připravených dýní vydlabat svého ducha a sami tak přispět k výzdobě ZOO. Dlabat se bude na několika místech. Konkrétně to bude před restauraci u Lemura a před občerstveními u Slonů, u Nosorožců a u Lvů.
Týden duchů pak potrvá do neděle 3. listopadu a podle ZOO bude letos akce tak trochu jiná, vice strašidelnější. Během večerní návštěvy ZOO za tmy vytvoří zvláštní kulisu desitky svítících vydlabaných dýní. I když se na podzim krátí dny, není se tak čeho bát, že byste si návštěvu ZOO s dětmi neužili. A nezapomeňte vzít s sebou svého pejska. Hodní pejsci na vodítku mají u nás v ZOO zelenou.
Zoologická zahrada připravila pro návštěvníky také další lákavou akci. Pokud si zakoupíte jednodenní vstupenku a návštěva ZOO se vám zalíbí natolik, že si ji budete chtít zopakovat častěji, stavte se na pokladně, kde si zakoupíte celoroční pernamentku. Po předložení jednodenní vstupenky vám bude poskytnuta sleva právě ve výši ceny už jednou zaplacené vstupenky. A to se opravdu vyplatí!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..