Pivovarské pódium v královédvorském pivovaru Tambor

Pivovarské pódium v královédvorském pivovaru TamborPo loňské premiéře se tuto sobotu (31. května) opět otevírá Pivovarské pódium. Připravuje ho Královédvorský pivovar Tambor pro návštěvníky své Pivovarské prodejny. Během následujících tří měsíců se tu téměř každou sobotu koná hudební představení. „Návštěvníci se mohou těšit především na místní hudebníky. Jako první se od 19 hodin představí country skupina Jízda ze Dvora Králové,“ vysvětlil majitel pivovaru Tambor Nasik Kiriakovský. O týden později, tedy 7. června, na podiu, které je součástí venkovního posezení, zahraje oblíbená trutnovská formace Jakž Takž. O dalších sobotách se tu vystřídají country kapely Phobos, Wostruha, dívčí formace Rychlotrapky a kytarista David Jakubec, který se věnuje tzv. finger style. Koncerty začínají v 19 hodin. „Vstupné je stejné jako v loňském roce, tedy chuť na královédvorské pivo Tambor,“ uzavřel pozvánku Nasik Kiriakovský.
Po dobu konání koncertů Pivovarského podia bude Pivovarská Prodejna mimořádně otevřena v sobotu od 17 do 22 hodin, koncerty začínají v 19 hodin.

Plakáty k výše uvedeným akcím jsou k dispozici zde:

Jakž Takž Jízda Pivovarské pódium

(Zdroj: Královédvorský pivovar Tambor, Raisova 699, Dvůr Králové nad Labem, kontakt: Bedřich Machek, tel. 499621176, e-mail: machek(at)pivo-tambor.cz)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..