Královéhradecká lékárna ve Dvoře Králové nad Labem

Otevření pobočky Královéhradecké lékárnyOd 17. června 2013 je pacientům k dispozici pobočka Královéhradecké lékárny přímo v přízemí nemocniční polikliniky v Rooseveltově ulici. Na poliklinice v centru města provozuje Městská nemocnice a.s. vlastní interní, chirurgickou a urologickou ambulanci, pracoviště rehabilitace, rentgenu a odběrové místnosti.
Nová lékárna patří do sítě společnosti Královéhradecká lékárna a.s., kterou většinové vlastní Královéhradecký kraj. Kromě sítě vlastních lékáren dodává společnost léčiva všem lůžkovým oddělením nemocnic Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje (ZHKHK).
Společnost Královéhradecká lékárna a.s. (www.khl.cz) vznikla na začátku roku 2008 jako akciová společnost řízená ZHKHK. Dnes její lékárny slouží lidem v nemocnicích v Náchodě, Trutnově, Rychnově nad Kněžnou, Broumově a na poliklinice v Náchodě.
PharmDr. Jana Třešňáková, krajská radní zodpovědná za oblast zdravotnictví, uvedla: „Chtěli jsme přijít se systémem, který by lidem nabídl možnost, jak ušetřit. Klienti dostávají Kartu zdraví zdarma. Ukazuje se, že věrnostní karta lidi oslovila a hojně ji využívají“. Věrnostní karta umožní klientům lékárny sbírat bonusové body, které budou moci použít na další slevu na léky.
Jak se vyjádřil ředitel Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, Ing. Miroslav Vávra, CSc., Královéhradecká lékárna přináší komfort pro pacienty, kteří si mohou vyzvednout léky přímo na místě. Nemusejí tak obíhat jednotlivé lékárny a shánět potřebný lék. Mají garanci, že je lék s nejnižším doplatkem a ještě ho seženou na místě.
Královéhradecká lékárna na Nové poliklinice má provozní dobu od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 hod.
(více informací na webu KHL: lékárna na Nové poliklinice ve Dvoře Králové nad Labem).

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..