Královédvorský majáles 2018

Královédvorský majáles 2018Město Dvůr Králové nad Labem vás zve na Královédvorský majáles, který se koná v tradičním termínu 30. dubna a 1. května 2018. V pondělí se můžeme těšit na kapely Heebie Jeebies, Atlantis, Vaťák, nebo Chytráček Band, chybět nebude ani lampionový průvod a ohňostroj.
V úterý 1. května vystoupí dechová hudba Podzvičinka, Veselá Trojka a kapely Perutě s Milanem Peroutkou a Turbo. Dále vystoupí mažoretky ze ZUŠ R. A. Dvorského a tanečníci z TS Attitude a Angeles Dance Group.

Upozornění:
Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky, kde bude umístěn lunapark. Po dobu akce bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.
Od pondělí 30. dubna od 14:00 hod. do úterý 1. května do 19:00 hod. bude kompletně uzavřeno náměstí T. G. Masaryka. Doprava bude v tyto dny odkláněna z ulice Josefa Hory do ulice Havlíčkova, Tylova a Fügnerova. Zároveň dojde k otočení směru provozu v ulici Komenského, vjezd bude umožněn z ulice Josefa Hory a dále do ulice Švehlova.

zdroj: Miroslava Kameníková, Městský úřad Dvůr Králové nad Labem