Kam na výlet koncem prázdnin? No přece do ZOO!

Kam na výlet koncem prázdnin? No přeci do ZOO!Máte rádi zvířata a hledáte tip na výlet pro celou rodinu? Navštivte zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nad Labem. Královédvorská ZOO doznala za poslední rok mnohých změn a jako už tak oblíbený turistický cíl se ještě výrazně zatraktivnila. Nové vedení ZOO našlo rozumný kompromis mezi Safari pro automobily i pro pěší návštěvníky ZOO, vybudovalo nové atrakce a celkově se začala výrazně orientovat na své návštěvníky.
Jste-li zdaleka, můžete využít ubytování v Hotelu Safari nebo v Safari kempu, které sousedí přímo se zoologickou zahradou. Kromě širokého spektra vzácných živočichů naleznete v ZOO také atrakce, jako je například Twigadukt – lávka pro pěší, která vede přímo nad výběhem afrických kopytníků, nebo lanový hrad, který je oblíbenou atrakcí pro děti i dospělé. Během letošního léta ZOO zprovoznila také lanovou atrakci v korunách stromů, nazvanou Katika Miti.
Máte-li opravdu vysoké nároky nebo chcete někomu udělat obzvlášť radost, můžete využít některého ze zážitkových programů, které královédvorská ZOO nabízí. Královédvorská ZOO je druhou největší zoologickou zahradou, v letošním roce se ještě mnohem otevřela veřejnosti a věřte, že její návštěva opravdu stojí za to. Tak na co ještě čekáte?
Více informací o ZOO Dvůr Králové nad Labem najdete na jejím oficiálním webu.

Zážitkové programy ZOO Dvůr Králové nad Labem:

Chcete si pohladit žirafu, lemura či krajtu? Nakrmit tygra, piraně či krokodýla? Staňte se na jeden DEN OŠETŘOVATELEM v naší zoo!
Jste zvědaví? Chcete prozkoumat zákulisí zoologické zahrady? Objednejte si prohlídku ZOO ZADNÍMI VRÁTKY!
Toužíte dozvědět se více? Chcete být chytří jako rádio? Využijte nabídky odborného PRŮVODCE PO ZOO!
Jste nároční? Nechcete jen tak něco? Neváhejte a jeďte OFFROAD SAFARI!
A mnohem více zážitků v sekci ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..