Africký festival 2017 v ZOO Dvůr Králové

Africký festival 2017 v ZOO Dvůr KrálovéV sobotu 22. července bude ve dvorské zoo zahájen tradiční Festival Africa Live plný africké hudby, tanců, umění, ale i jídla a zábavy pro děti. Hlavními hvězdami festivalu jsou zimbabwská hudební a taneční skupina IYASA, trio vokalistů Insingizi a zpěvačka Noma. Pestrý program však nabízí návštěvníkům i další africká vystoupení, těšit se tak mohou na bubeníky ze států západní Afriky nebo zpěváky a tanečníky z Gambie a Senegalu.
Vybrané večery budou patřit rytmickým koncertům skupiny IYASA, zimbabwské trojici a cappella zpěváků Insingizi nebo zpěvačce Nomě, která byla minulý rok nominována na cenu Zimbabwe Women Awards (ZIWA). Chybět nebude oblíbené promítání filmů s africkou tematikou – dojde tak třeba na film Tarzan či slavné romantické drama Vzpomínky na Afriku. Sobotní večerní programy budou doplněny o oslnivou ohnivou show.
Na své si během festivalu přijdou i děti. Každý den na ně čekají dovednostní úkoly a soutěže, za jejichž splnění získá každý malou odměnu. To vše doplněno oblíbeným malováním na obličej nebo zaplétáním typických afrických copánků.
Součástí programu bude také slavnostní pojmenování prvního mláděte hrabáče kapského, které se ve dvorské zoo narodilo.

Festivalové vstupné
Jednodenní vstupné  v rámci běžného vstupného do zoo
Festivalová permanentka na 9 dní (platnost 22. – 30. 7.) 290 Kč/ dospělí 220 Kč/ děti do 15 let
Večerní koncerty (vstup po 19.30 hod) 100 Kč/ dospělí 50 Kč/ děti do 15 let
Letní kino 60 Kč/ dospělí 30 Kč/ děti do 15 let

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..