Videopřednášky – ekonomie

Dlouhodobě zastávám názor, že člověk se může učit i v době, kdy si nemůže dovolit lehnout k učebnicím nebo sednout k počítači. Převládá ve mně subjektivní přesvědčení (které ale nemám nijak podložené), že se lze učit i jinak než cíleně, tzn. mimoděk. Vždyť kolik různých písniček, které na nás vyhrávají z rádií, kolik reklam, filmových hlášek a jiných formátů, kterými jsme tak často bombardováni, si pamatujeme bez toho, abychom se je cíleně učili.

Videopřednášky (nebo pouze audiopřednášky) považuju za nanejvýš vhodný doplněk klasických studijních materiálů – učebnic, skript a zápisků z konzultací. Soubor pro studenty užitečných videopřednášek z ekonomie se mi podařilo nalézt na webu projektu Ekospace (www.ekospace.cz), jehož autorem je Ing. David Šetek, absolvent Ekonomické fakulty v Českých Budějovicích. Pokud máte o ekonomii zájem, určitě se tam mrkněte, stojí to za to!

A malá pobídka na závěr – máte tip na volně dostupné audiopřednášky z ekonomie? Pošlete mi ho prostřednictvím kontaktního formuláře. Rád ho zveřejním, a podělím se o něj s těmi, kteří také preferují tuto formu studia.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..