Valentýn v ZOO Dvůr Králové: Vstupné 1+1 zdarma a fotografická soutěž o ceny

Valentýn v ZOO Dvůr Králové: Vstupné 1+1 zdarma a fotografická soutěž o ceny. Foto (c) Simona JiřičkováZOO Dvůr Králové má pro návštěvníky tip, jak originálně strávit svátek zamilovaných. Přijďte od 11. do 14. února do zahrady a získáte vstupenku 1+1 zdarma. Romantickou procházku zasněženou zoo si navíc můžete zpestřit fotografickou soutěží o ceny. Od výhry populárních knih o zvířatech, Psí poslání a Zvěrolékař v divočině, dělí návštěvníky jen malý úkol. Stačí se během čtyřdenní valentýnské akce vyfotografovat s partnerem nebo s celou rodinou kdekoli v zoo a fotografii označenou hashtagem #zoodksoutez sdílet na Instagramu.
Ze všech fotografií vybere porota složená z pracovníků zoo tři nejlepší, které odmění knihami, jež do soutěže věnovala společnost Euromedia Group, a.s. Podrobná pravidla foto soutěže najdete na webových stránkách www.zoodvurkralove.cz
Valentýnský dárek v podobě vstupenky do zoo 1+1 zdarma platí od 11. do 14. února pro děti i dospělé. Zdarma je vždy levnější vstupenka. Svátek zamilovaných oslaví rovněž v Restaurantu Lemur, kde na návštěvníky čeká originální sváteční menu.

Valentýn v zoo

Valentýn v zoo

Bruce W. Cameron – Psí poslání
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání.
Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka.
I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje …
Stejnojmenný film je v českých kinech od 26. 1. 2017
Vydává Euromedia Group, a.s., IKAR
https://www.knizniklub.cz/knihy/228665-psi-poslani.html

Luke Gamble – Zvěrolékař v divočině
Pokračování úspěšného titulu Zvěrolékař a spol. Luke má nyní vlastní „pojízdnou veterinu“ a dojíždí léčit zvířata ve svém venkovském regionu. Vedle toho provozuje i klinickou praxi a pravidelně vyráží na záchranářské akce do exotické ciziny (například zachraňuje šimpanze v Keni či žirafy v Gambii). Své zážitky líčí opět s typickým suchým humorem a sympatickým nadhledem.
Vydává Euromedia Group, a.s., IKAR
https://www.knizniklub.cz/knihy/172957-zverolekar-v-divocine.html#specification-content

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..