Univerzitní studium v Jičíně

Univerzitní studium v JičíněVyužijte možnosti vysokoškolského studia v Jičíně. Studium probíhá kombinovanou formou (přednášky, konzultace, resp. semináře) jednou za čtrnáct dní v pátek a v sobotu přímo v Jičíně. Následuje zkouškové období. Pro výuku jsou využívány univerzitní učebny v objektu Valdštejnského zámku a Základní školy 17. listopadu. V učebnách je standardně k dispozici dataprojektor, počítačové vybavení (PC a notebooky), zpětný projektor a další zařízení. Ve všech prostorách je realizována strukturovaná kabeláž, resp. bezdrátová WIFI síť připojení k internetu. Přednášky a konzultace vedou pedagogové (profesoři, docenti) přímo z České zemědělské univerzity v Praze.
Obecné informace o studiu v Jičíně, rozvrhu a přihláškách získáte na webu www.studiumvjicine.cz

Provozně ekonomická fakulta ČESKÉ ZEMĚDĚLSKÉ UNIVERZITY V PRAZE

Studovaný obor: Veřejná správa a regionální rozvoj
TERMÍN UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK: 19. 8. 2016
Uchazeči jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek
a) Bakalářský studijní program
Standardní délka studia je 3 roky. Bakalářský studijní obor se zakončuje státní závěrečnou zkouškou, jejíž součástí je obhajoba bakalářské práce. Absolvent bakalářského studijního programu získá titul bakalář (Bc.).
b) Navazující magisterský stupeň
Standardní délka studia je 2 roky. Navazující magisterský studijní obor se zakončuje státní závěrečnou zkouškou, jejíž součástí je obhajoba diplomové práce. Absolvent tohoto studijního oboru získá titul inženýr (Ing.).

Bližší informace o fakultě získáte: http://www.pef.czu.cz/

Uplatnění absolventů oboru Veřejná správa a regionální rozvoj:
Studium oboru poskytuje absolventům velmi široké základy ekonomických, manažerských a společensko-vědních disciplín s důrazem na bezprostřední využití v praxi. Uplatní se v institucích místní, regionální i státní správy a mohou pracovat i v malých a středních podnicích soukromé sféry. Koncepce oboru vychází z aktuálních potřeb společnosti integrované do evropských struktur.

Studium v Jičíně organizačně zajišťuje a informace poskytuje:

Ing. Miroslav Kazda, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy
Město Jičín – Městský úřad v Jičíně, tel. 493 545 200, 737 273 586

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..