Týden duchů v ZOO odstartoval

Týden duchů v ZOO odstartovalTýKrálovédvorská ZOO opět po roce připravila pro své návštěvníky tradiční výzdobu a atraktivní program v rámci akce Týden duchů v ZOO. ZOO zaplavila strašidla a všemožné výtvory z dýní. V termínu od 25. října do 2. listopadu mají návštěvníci možnost vlastními silami dotvořit atmosféru týdne duchů. Týden duchů v ZOO pro děti a jejich rodiče nabídne několik stanovišť, kde budou mít možnost předvézt své umění v dlabání dýní a svým výtvorem přispět k výzdobě ZOO. Každý den od 15 hodin bude také probíhat krmení slonů dýněmi. A aby návštěvníci nezůstali za slony pozadu, Restaurace u Lemura pro ně připravila speciální dýňové menu. Pavilony jsou během akce otevřeny do 20 hodin.
V pondělí 27. října od 17 hodin budou u Ostrova Lemurů čekat na návštěvníky opravdová strašidla. Návštěvníci budou mít také možnost pozorování oblohy.
Dalšími akcemi, které v ZOO proběhnou ještě do konce letošního roku, jsou Mikuláš v ZOO (5. prosince 2014) a Vánoční ZOO (21. prosince 2014 – 3. ledna 2015). Příležitostí k atraktivní návštěvě ZOO i mimo hlavní sezónu je tedy dost.

Týden duchů v ZOO