Termální koupaliště, ubytování Velký Meder

Termální koupaliště, ubytování Velký MederTermální koupaliště ve Velkém Mederu, ležícím u slovensko-maďarské hranice přibližně 80 kilometrů od Bratislavy, je po celý rok atraktivním cílem pro milovníky relaxace v termálních lázních. V bazénech na vás čeká voda o teplotě 27-38 °C. Komplex nabízí návštěvníkům také masáže, perličkovou koupel, sedací bazén, solárium, fitness, restauraci a bar. V sezóně jsou návštěvníkům k dispozici také venkovní stánky s občerstvením. Termální koupaliště ve Velkém Mederu je v provozu po celý rok od 9 do 21 hod. K dispozi jsou dva vnitřní bazény. Z menšího z nich vede průplav do jednoho z venkovních bazénů.
Velký Meder je častým cílem českých turistů a protože leží téměř na slovensko-maďarské hranici, uslyšíte zde častěji než slovenštinu převážně maďarštinu a češtinu. Nápisy na obchodech a podnicích jsou zde velice často uváděny jak ve slovenštině tak v maďarštině. Občas to dokonce vypadá tak, že maďarština má silně navrch.
O ubytování ve Velkém Mederu není nouze. Téměř na každém kroku narazíte na penzion, hotel, apartmán, privát či chalupu, nabízející ubytování. Pokud si chcete svůj pobyt ve Velkém Mederu pojistit a nechcete shánět ubytování na poslední chvíli, doporučuju si své ubytování v některém z rekreačních objektů zarezervovat. Pokud hodláte strávit svoji dovolenou se svým čtyřnohým miláčkem, je vám k dispozici i nekolik ubytovacích zařízení, které umožňují svým hostům pobyt se psem. Kontaktů na poskytovatele ubytování je mnoho a při troše hledání na Internetu jich najdete opravdu spoustu.
Pokud vám z nějakého důvodu nebude vyhovovat termální koupaliště ve Velkém Mederu, nic vám nebrání, vydat se do pouhých 26 km vzdáleného maďarského Györu (Ráb), kde vám bude k dispozici termální komplex s bezplatným parkováním.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..