Sochařská dílna s Maudy Muhoni

Sochařská dílna s Maudy MuhoniChcete si během prázdnin či dovolené vyzkoušet něco netradičního? Sochařka Maudy Muhoni, sympatická křehká žena ze Zimbabwe, která doma tvoří převážně v umělecké komunitě v Tengenenge, opět po roce zavítala do královédvorské ZOO. Stejně jako loni mají návštěvníci ZOO příležitost pozorovat Maudy, jak pod jejíma rukama vznikají nová umělecká díla.
Pro ty, kteří se chtějí aktivně zapojit a prožít netradiční dovolenou, je jedinečnou příležitostí využít zážitkového programu a účastnit se přímo v ZOO individuálního sochařského workshopu pod odborným vedením právě Maudy Muhoni. Workshop je určen prakticky pro každého, koho alespoň trochu láká vlastními silami vytvořit z kamene umělecké dílo. Vždyť právě vlastnoručně vytvořená socha je tím pravým zhmotněním fantazie pomocí dovedností, nabytých během individuálního workshopu. Délka workshopu je individuální a do jeho ceny je započítán i kámen, ze kterého jsou vlastní sochy vytvářeny.
Maudy Muhoni působí v ZOO Dvůr Králové až do poloviny září.

Sochařská dílna s Maudy Muhoni

Do konce srpna nám kouzlo svého talentu a řemeslnou dovednost, získanou v umělecké zimbabwské komunitě Tengenenge, poodkrývá Maudy Muhoni přímo tady, před našimi zraky.
A nejen to. Ráda tajemství své tvůrčí práce předá komukoliv z nás, kdo ve své duši tuší umělecké sklony. Ať jste dospělý nebo dítě, máte příležitost strávit s paní Maudy povznášející chvíle i hodiny těžké dřiny v rámci INDIVIDUÁLNÍHO SOCHAŘSKÉHO WORKSHOPU, jehož výsledkem bude hmatatelná a krásná stopa vaší existence na této planetě – vámi vlastnoručně vyrobená socha.
Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Doba, kterou chcete prací se sochařkou Maudy strávit, záleží jen na vás. Doporučujeme pro workshop minimálně 2 – 3 dny. V ceně workshopu je i kámen, jehož výsledná podoba zpracování bude patřit vám.
Pokud jste z daleka, ubytujte se v našem Hotelu Safari či Safari Kempu. Účastníci workshopu mají 10% slevu na ubytování. Ubytování je nutné rezervovat předem!
Termín workshopu si rezervujte předem, vybírat můžete kterékoliv dny od 30.6. – 30.8.2016.
Rezervaci workshopu provedete odesláním vaší zprávy s požadavkem na termín na emailovou adresu info@zoodvurkralove.cz, poté vyčkejte potvrzení rezervace.
Účastníci workshopu musí mít vlastní ochranné brýle, pracovní rukavice a respirátor či roušku.
Ceny za účast na workshopu jsou následující: 1 den – 950 Kč, 2 dny – 1450 Kč, 3 dny – 1750 Kč, každý další den +290 Kč
(informace čerpány z webu www.africkesochy.cz a www.zoodvurkralove.cz)
Sochařská dílna s Maudy Muhoni

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..