Novoroční dárek od ZOO Dvůr Králové

Vánoční zoo v ZOO Dvůr Králové (c) Jana MyslivečkováLíbila se vám akce, kdy jste si první den roku 2014 mohli užít ZOO Dvůr Králové za vstupné ve výši pouhé jedné koruny? Nebo vám tato akce utekla a rádi byste se do ZOO rádi podívali zdarma nebo za pár korun? Pak budete určitě rádi, že i na úvod roku 2015 se můžete těšit na novoroční dárek od ZOO Dvůr Králové, která připravila pro své návštěvníky akci s nanejvýš atraktivním vstupným. Dospělí, děti od 4 let a psi zaplatí za vstupné do ZOO pouhých 15 Kč (aneb první den roku 2015 do ZOO za pouhých korun patnáct) a děti do 4 let pak mají vstup dokonce úplně zdarma.
Pokladny budou otevřeny od 9 hodin do 19 hodin a pavilony (kromě Ptačího světa, který se zavírá v 19 hodin) do 20 hodin. Pro pohodlné odbavení bude, kromě hlavního vchodu, otevřena i pokladna Rotunda (vlevo, vedle železné brány vjezdu do Safari, přímo z parkoviště ZOO).
Na co tedy čekáte? Udělejte si na Nový rok výlet do ZOO. A pokud se bojíte, že vám bude na procházce v ZOO zima, tak se opravdu nebojte. V průchodu u psů ušatých se za pár korun zahřejete. Ve stánku tam na vás kromě ohřívaných lázeňských oplatek čekají mimo jiné horký punč, horká medovina s citronem a svařák s rozinkami.
 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..