Novinka v ZOO Dvůr Králové: Luxusní africké stany jako na safari

Novinka v ZOO Dvůr Králové: Luxusní africké stany jako na safariDvorská zoo představila další letošní novinku – sedm luxusních stanů umístěných v “korunách stromů” přímo nad velkým výběhem afrických zvířat. Noc strávená v nových stanech tak bude návštěvníkům dvorské zahrady připadat jako noc na africkém safari.
“Nové stany mají nejen doplnit žádané ubytovací kapacity našeho kempu, ale především přinést návštěvníkům opět něco nového. Pozorování žiraf, zeber nebo pakoňů přímo z terasy ukryti mezi větvemi stromů se může stát nezapomenutelným zážitkem,“ popisuje nové ubytování ředitel zoo Přemysl Rabas.
“Stany jsou postaveny a vybaveny tak, aby splňovaly veškerý komfort a zároveň navodily atmosféru pravého afrického safari. Každý stan nese dokonce i jméno podle afrických států a je označen jejich vlajkou. Bydlet tak můžete v Tanzanii, Ugandě, Kongu, Angole, Namibii, Svazijsku nebo Zimbabwe,” doplňuje vedoucí projektu Vladimír Mertlík.
Každý stan je vybaven až čtyřmi lůžky, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a venkovním grilem. Auta přímo ke stanům nesmí, parkování je ale umožněno ve vzdálenosti pouhých 50 metrů od nich v areálu Safari Kempu. V ceně ubytování je kromě snídaně také neomezený vstup do zoo i mimo otevírací dobu.

Ceník ubytování:

Dvoulůžko stojí v hlavní sezoně (červenec a srpen) 3000 Kč/noc, v případě obsazení jedním člověkem je to 2260 Kč. Přistýlka stojí 990 Kč dospělý, 660 Kč dítě.
Mimo hlavní sezonu (květen, červen, září, říjen) je to 2680 Kč za dvoulůžko, v případě obsazení jedním člověkem pak 2050 Kč. Přistýlka mimo hlavní sezonu stojí 780 Kč dospělý, 550 Kč dítě.
Rezervace je možné provádět zde: http://www.safarikemp.cz/cs/o-ubytovani/