Máte rádi pohyb? Vyzkoušejte spinning.

Máte rádi pohyb? Vyzkoušejte spinning.Máte rádi pohyb a rádi si při sportu vyvětráte hlavu? Pak pro vás může být výborným relaxačním prostředkem SPINNING®. To je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Díky SPINNINGU si můžete užít fyzických i psychických prvků sportovního tréninku. SPINNING® není jen obyčejnou jízdou na rotopedu. Je to pečlivě propracovaný systém cvičení, který je vhodný pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Nemusíte se bát, že byste spinningovou lekci nezvládli. Zkušení lektoři vám rádi vše vysvětlí, pomohou s nastavením spinneru (stacionární kolo, na kterém cvičení probíhá) a zasvětí vás do principu SPINNINGu®. Při srovnání s cyklistikou má SPINNING® řadu výhod. Nemusíte koukat na cestu, nespadnete do příkopu, nepíchnete kolo a taky vás zcela určitě nesrazí auto.
Ve Dvoře Králové nad Labem si můžete přijít spinning užít do Sportworldu pod nemocnicí. Ten je vybaven spinnery nejvyšší třídy a disponuje zkušenými certifikovanými lektory (lektorkami). Jsem přesvědčený, že pod jejich vedením si svoji spinningovou zábavu opravdu užijete.

Výhody, které Sportworld, Dvůr Králové nad Labem nabízí:

  • nejvyšší modelová řada spinningových kol,
  • klimatizovaná místnost,
  • lekce pro pokročilé i začátečníky,
  • cena 80 Kč lekce,
  • možnost permanentek se slevami.

Bližší informace o spinningových lekcích včetně jejich rozpisu naleznete přímo na stránkách Sportworldu. Rezervace na spinningové lekce je možné provést na telefonu 499 629 252.