Kartičky z Albertu aneb Hrátky se zvířátky

Albert - Hrátky se zvířátky

Dosbírali jste samolepky z Penny Marketu nebo Billy? Mám tu pro vás další aktivitu. Sbírejte kartičky “Hrátky se zvířátky” z Albertu. Jak se zdá, obchodní strategie, kdy obchodní řetězce dávají svým zákazníkům k nákupům nad určitou částku jako dárek různé samolepky nebo kartičky, se jeví jako veleúspěšná. V prodejnách obchodního řetězce Albert nyní rozdávají ke každému nákupu nad 200 Kč kartičky se zajímavostmi z říše zvířat. Kartičky nejsou jen tak obyčejné, řada z nich má speciální efekty, které mají jednotlivé zástupce živočišné zvíře zákazníkům (či spíše jejich dětem) blíže přiblížit. Stejně jako v případě jiných reklamních akcí lze získat bonusové kartičky za nákup akčních výrobků, které jsou označeny v letácích řetězce Albert.

Jak je uvedeno na webu Albertu, kompletní sbírku tvoří 60 kartiček se 30 zvířecími celebritami z 6 českých zoologických zahrad. Na přípravě sběratelské kolekce se podíleli samotní chovatelé těchto zvířátek, takže se můžete dozvědět opravdové libůstky a zákulisní informace, které byste nikde jinde o těchto zvířecích osobnostech nenašli. Každé zvířátko má ve sbírce dvě kartičky – jednu, ze které se dozvíte, čím si zvířecí celebrita krátí dlouhou chvíli a jak si hraje, a druhou, díky které můžete zvířátko poznat ještě blíž. Obsahuje totiž speciální efekt, a to buď hmatový, abyste si mohli zvířátko pohladit, nebo čichový, díky kterému si můžete ke zvířátku přičichnout.

V rámci akce probíhá také fotosoutěž o rodinné vstupenky do zoo. Pokud vyfotíte v ZOO zvířata z kartiček a fotografii pošlete na kontakt, uvedený na stránkách Albertu, máte šanci že porota vybere právě vaši fotografii a budete jedním ze tří výherců, který získá celoroční vstupenku do vybrané zoo zdarma. Výherce je losován týdně každé pondělí. Soutěž končí 4. června.

Takže pokud vás akce Albertu zaujala a zúčastníte se jí, přeju hodně úspěchů ať už ve sbírání nebo ve fotosoutěži. Ve Dvoře Králové nad Labem bohudík Albert nemáme, já si tak velice rád další blbnutí s kartičkama odpustím .

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..