Individuální sochařské workshopy s Maudy Muhoni

Individuální sochařské workshopy s Maudy MuhoniSochařka Maudy Muhoni, sympatická křehká žena ze Zimbabwe, která doma tvoří převážně v umělecké komunitě v Tengenenge, opět po roce zavítala do královédvorské ZOO. Stejně jako loni mají návštěvníci ZOO příležitost pozorovat Maudy, jak pod jejíma rukama vznikají nová umělecká díla.
Pro ty, kteří se chtějí aktivně zapojit a prožít netradiční dovolenou, je jedinečnou příležitostí využít zážitkového programu a účastnit se přímo v ZOO individuálního sochařského workshopu pod odborným vedením právě Maudy Muhoni. Workshop je určen prakticky pro každého, koho alespoň trochu láká vlastními silami vytvořit z kamene umělecké dílo. Vždyť právě vlastnoručně vytvořená socha je tím pravým zhmotněním fantazie pomocí dovedností, nabytých během individuálního workshopu. Délka workshopu je individuální a do jeho ceny je započítán i kámen, ze kterého jsou vlastní sochy vytvářeny.
Maudy Muhoni působí v ZOO Dvůr Králové až do konce srpna. Pokud vás myšlenka na účast na workshopu oslovila, více informací naleznete pod galerií.

Individuální sochařské workshopy s Maudy Muhoni

Maudy Muhoni je křehká žena, jejíž síla rukou dala život tunám nepoddajného kamene. Do konce srpna nám svůj talent a řemeslnou dovednost, získanou v zimbabwské umělecké komunitě Tengenenge, bude předvádět v ZOO Dvůr Králové. A nejen to. Ráda tajemství své tvůrčí práce předá komukoliv z vás, kdo ve své duši tušíte umělecké sklony. Ať jste dospělý, nebo dítě, s paní Maudy máte příležitost zažít jak radostné chvíle, tak hodiny těžké dřiny v rámci individuální sochařské dílny. Jejím výsledkem bude vámi vlastnoručně vyrobená socha.
Dílna je vhodná pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Doba, kterou chcete prací se sochařkou Maudy strávit, záleží jen na vás. Doporučujeme si pro workshop vyhradit minimálně 2 až 3 dny. V ceně je zahrnut i kámen, jehož výsledná podoba zpracováni bude patřit vám.
Pokud jste z daleka, ubytujte se v našem Hotelu safari či Safari Kempu. Účastníci dílny mají 10 % slevu na ubytování. Ubytování je nutné rezervovat předem! Termín dílny si rezervujte předem. Vybírat můžete kterékoliv dny od 27. 6 do 30. 8. 2015. Rezervaci provedete odesláním vaší zprávy s požadavkem na termín na emailovou adresu info@zoodvurkralove.cz. Poté vyčkejte potvrzení rezervace. Pro více informací volejte 776260901.
Účastníci dílny musejí mít vlastní ochranné brýle, pracovní rukavice a respirátor či roušku. Sochařské nástroje Vám zapůjčíme.

Ceny za účast na workshopu jsou následující: 1 den – 950 Kč, 2 dny – 1450 Kč, 3 dny – 1750 Kč, každý další den +290 Kč
(informace čerpány z webu www.africkesochy.cz)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..