Herní novinky a očekávané hry

Herní novinky

Konec roku je ve znamení vydávání her, které mohou potěšit vás nebo vaše blízké pod vánočním stromečkem. Tady je výběr tech nejlepších her pro PC a herní konzole, na které se můžeme v nejbližší době těšit:
Traktor Simulátor – Historické stroje PC
LEGO Lord of the Rings PS3
European Bus Simulator 2012 PC
LittleBigPlanet Karting – Special Edition PS3
Worms Collection X360
Worms Collection PS3
Ratchet and Clank Q-Force PS3
Assassins Creed 3 WII
Far Cry 3 – Insane Edition PC
Wii U Zombi U Premium Pack Black Limited edition WII
Wii U Premium Pack Black + Nintendo Land WII
007 Legends PS3
Assassins Creed Anthology PS3
Far Cry 3 – Insane Edition X360
Nintendo 3DS XL White + Super Mario 3D Land WII
Far Cry 3 – Xzone edice X360
Kings Bounty: Warriors of the North PC
Assassins Creed Anthology X360
Zone of the Enders HD Collection X360
Wii U Basic Pack White WII

Nejočekávanější hry

A tady máme výběr momentálně nejžádanějších a nejočekávanějších her:

Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines

Vetřelci jsou dokonalými stroji na smrt, noční můry celé galaxie. Naše jediná naděje na přežití je vynikající vojenská jednotka. Jste připraveni zapsat se do řad koloniálních mariňáků? 17 týdnů po přerušení kontaktu s Hadley’s Hope se na LV-426 vrací nový tým koloniálních mariňáků. Ze záchranné mise se stane boj o přežití proti novým nebezpečenstvím, novým nepřátelům a novým druhům xenomorfů. Hru vyvinulo studio Gearbox, autoři kritikou oceňovaných Borderlands a Brothers In Arms. Aliens: Colonial Marines jsou prvotřídní akční hororovou střílečkou z pohledu první osoby. Pravé pokračování klasických Vetřelců od Jamese Camerona. Vstupte do děsivě atmosférického světa, kde na vás za každým rohem číhá smrt. Hrajte za xenomorfy či mariňáky ve čtyřech vzrušujících režimech. Hráči za vetřelce se budou muset soustředit na mrštný pohyb a načasování rychlých a ničivých útoků. Mariňáci se jim postaví pomocí týmové spolupráce a neuvěřitelné palebné síle.
Detailní informace o hře Aliens: Colonial Marines

Arma 3

Arma 3

Arma 3 přichází a pokračuje v ukázce opravdového boje, těšte se na novou kampaň a nové možnosti v boji. Jako skutečný voják nejste nikterak omezeni a znovu usednete do pozemních i létajících prostředků, které díky vám jistojistě změní průběh boje. Poznejte opravdovou válku, moderní technologie nasazené v konfliktech již dnes. Poznejte chuť skutečného boje!
Detailní informace o hře Arma 3

StarCraft II - Heart of the Swarm

StarCraft II – Heart of the Swarm

Druhá kapitola plánované trilogie StarCraft II s podtitulem Heart of the Swarm se bude točit kolem mimozemské rasy Zergů a bude stejně epická jako je tomu u Wings of Liberty. Připravte se chopit role Kerrigan, jenž je nejmocnější psionickou bytostí v celé galaxii a zároveň nejhledanější ženou, která se rozhodla čelit minulosti a uchovat si mysl pro budoucnost, poznejte sílu Zergů, kterým velte a utkejte se s nepřáteli. Hra Vám tentokrát nabídne zcela novou hratelnost, jelikož Kerrigan má zde daleko rozsáhlejší prostor, než tomu bylo v první hře Stracraft 2 za Jima Raynora, nejen jako bojová jednotka, ale i jako postava. Heart of the Swarm přichází a střet 4 ras je zde!
Detailní informace o hře StarCraft II – Heart of the Swarm

Dead Space 3 - Limitovaná edice

Dead Space 3 – Limitovaná edice

Limitovaná edice Dead Space 3 obsahuje dva balíčky v podobě First Contact, kde je kombinéza EVA a zbraň Negotiator a balíček Witness the Truth, kde získáte kombinézu Witness a zbraň Evangelizér. Dead Space je zpět a přináší další várku nového strachu a akce do světa herní zábavy. Připravte se na boj, který změní Váš život. Příběh nás zavede na odlehlou a sněhem pokrytou planetu Tau Volantis kde díky nouzovému přistání skončí Isaac Clarke sám a opuštěný. Během své cesty zjistí, že právě zde by se mohl ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů a během hledání odpovědí se bude muset poprat nejen se zrůdami z nové generace nekromorfů, ale také s teplotou hluboko pod bodem mrazu a zfanatizovanými lidmi.Najděte svou milou a navždy uhaste hrozící nebezpečí ze strany nekromorfů a co víc, zažijte hru v coop režimu, kde Vám společnost bude dělat John Carvera. Dead Space 3 přichází, připravte se ho uvítat.
Detailní informace o hře Dead Space 3 – Limitovaná edice

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V vždy přineslo hru s otevřeným světem a nyní tomu nebude jinak, novinkou je však fakt, že ve hře se zhostíte role hned několika postav, místo kde se však bude hra odehrávat je zatím utajeno a první trailer nás čeká již za pár hodin, po něm budou informace na internet prosakovat a tak se i doplní podrobné informace zde.
Detailní informace o hře Grand Theft Auto V

Tomb Raider

Tomb Raider

Tomb Raider a jeho krásná hrdinka se vrací ve zcela novém dobrodružství. Vývojáři se rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit dnešní generace. Nečekejte silnou hrdinku, která vše ví a disponuje akrobatickým portfoliem, který by nejedna atletka mohla závidět. V novém díle se představí krásná, mladá dívka, jenž osud moc nepřeje. Nejdříve ji potká ztroskotání na pustém ostrově, kde však zjišťuje, že až tak opuštěný ve skutečnosti není. Musí zde čelit mnohému, ale hlavně, musí přežít a teprve se všem kouskům naučit. Sledujte příběh, kdy se z mladé dívky stává bojovnice, kdy lidskost je vystavena zkoušce. Sledujte jak se zrodí Lara Croft!
Detailní informace o hře Tomb Raider

Battlefield 3: Aftermath

Battlefield 3: Aftermath

Neobsahuje DVD, pouze kód ke stažení! Battlefield 3: Aftermath Vás zavede do rozbořených ulic velkého města jménem Teherán, kde se destrukce nebude týkat jen budov, ale i okolního terénu. Vývojáři slibují masivní městské souboje, které Vám dají dostatek prostoru ukázat, jaký voják vlastně jste. Balíček Vám přinese 4 nové mapy, upravená vojenská a civilní vozidla, nové herní módy, achevementy, assignmenty a samozřejmě i dog tagy. Jedná se pouze o DLC ke hře Battlefield 3 v podobě kódu pro stažení!
Detailní informace o hře Battlefield 3: Aftermath

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..