Atraktivní soutěž o notebook Lenovo

Atraktivní soutěž o notebook LenovoUdělejte radost svým blízkým k letošním Vánocům dárkem od firmy Mepap ve Dvoře Králové nad Labem. Radost může být dvojnásobná, pokud se zúčastníte atraktivní soutěže o notebook Lenovo, kterou pro vás firma Mepap připravila. Soutěž začíná v sobotu 3. prosince v 8:30 hodin a může se jí zúčastnit každý, kdo zakoupí o sobotách 3., 10. a 17. 12. 2016 na prodejně Mepap (náměstí Odboje 307, Dvůr Králové nad Labem) zboží za 500,– Kč a více (platí pro veškeré zboží či služby z nabídky firmy). Na kopii účtenky, kterou prodejce vytiskne, napíše soutěžící své jméno a telefon a vhodí ji do připraveného boxu. Do soutěže jsou zařazeny pouze účtenky s výše uvedenými sobotními datumy.

Výhrou je notebook Lenovo B50-50 v konfiguraci:
15.6″, HD/3825U/1TB/4GB/HD/DVD/F/Win 10 Home

Ilustrační obrázek

Losování proběhne ve čtvrtek 22. 12. 2016 ve 14:00 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky a za účelem dohody o předávní výhry. Z losování i předávání ceny budou zveřejněny fotografie na facebookovém profilu firmy Mepap a na webových stránkách www.mepap.cz
Soutěže se mohou zúčastnit pouze zákazníci, kteří zakoupí zboží přímo na prodejně. Soutěže se nemohou zúčastnit zákazníci, kteří zboží zakoupí prostřednictvím e-shopu. Výhra je pouze věcná, není vymahatelná a nelze ji nahradit finanční částkou odpovídající ceně notebooku.
Prosincová soutěž o notebook Lenovo s firmou Mepap.
V obchodě firmy Mepap nakoupíte kancelářské potřeby, papír, obaly, počítače, notebooky a příslušenství, tiskárny, tonery, projektory, bezdátové prvky WiFi, zboží ze sortimentu drogerie a aditiva Wynn´s. Firma také zajišťuje kopírování a tisk dokumentů včetně velkoformátového tisku.
Standardní otevírací doba (Po – Pá: 8:00 – 16:30) je v prosinci doplněna právě soutěžními sobotami 3., 10., a 17. prosince, kdy pro má pro vás Mepap otevřeno v době 8:30 – 11:30.
Soutěž o notebook Lenovo s firmou Mepap

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..