Vydělejte si

Nosorožci ze ZOO Dvůr Králové mají v Tanzanii už třetí mládě

Nosorožci ze ZOO Dvůr Králové mají v Tanzanii už třetí mláděNa konci března se nosorožcům, kteří byli v roce 2009 převezeni ze ZOO Dvůr Králové do tanzanského národního parku Mkomazi, narodilo další mládě. Matkou samičky, jež zatím nedostala jméno, je samice Deborah, otcem samec Jamie. Stejnému páru se podařilo přivést na svět mláďata už v letech 2011 a 2014, Jamie navíc v minulém roce zplodil dvě další mláďata s jinými samicemi.

Přečíst celý příspěvek »

Sbírka pro ZOO Dvůr Králové vynesla přes sedm tun krmiva

Sbírka pro ZOO Dvůr Králové vynesla přes sedm tun krmiva. Foto (c) Jakub SamekVe dnech 4. – 21. prosince proběhla na podporu ZOO Dvůr Králové sbírka krmiva, kterou ve spolupráci s královédvorskou zoo uspořádalo Obchodní centrum Futurum Hradec Králové. Do sbírkové akce se zapojilo téměř 1 500 lidí a dohromady nashromáždili více než sedm tun potravy pro zvířata. Při příležitosti slavnostního ukončení charitativní sbírky 21. prosince předala ředitelka OC Futurum Hradec Králové Jana Zbořilová zástupcům ZOO Dvůr Králové symbolický šek na 6 373 kg ovesných vloček a 921,4 kg sušeného ovoce. Během necelých tří týdnů tak získala královédvorská zahrada zásobu vloček téměř na celý rok.

Přečíst celý příspěvek »

Smečka tří lvů a čtyř lvic v ZOO byla spojena bez problémů

Smečka tří lvů a čtyř lvic v ZOO byla spojena bez problémůV menších výbězích nového areálu Lvího safari bylo dnes spojeno sedm lvů a lvic do jedné smečky. Zvířata již mohou vidět pěší návštěvníci. Ke lvům vede zpevněná cesta, nebo dobrodružný přístup z nové lanové vyhlídky. V expozici nového pavilonu jsou také dva berberští lvi Napoleon a Bart, je tedy možné spatřit celkem devět lvů.

Přečíst celý příspěvek »

Jak si vydělat na Internetu?

Jak si vydělat na Internetu?Je to poměrně jednoduché. Mažete denně ze své e-mailové tuny SPAMu, ze kterého nemáte ani korunu? Zkuste si přivydělat na tom, že reklamní e-maily, které obdržíte vám přinesou nějakou tu korunu. Reklama je všude kolem nás, útočí na nás ze všech stran. Podléháme jí, ať chceme nebo nechceme. V reklamě se točí spousta peněz. Proč si z toho obrovského koláče neukousnout alespoň kousek pro sebe, když je to tak jednoduché? Stačí se zaregistrovat pomocí tohoto odkazu, uvést e-mailovou adresu, na kterou si necháte zasílat reklamní e-maily. Každý z nich vám potom přinese určitou finanční částku, která se soustředí na vašem účtu u provozovatele této reklamní služby a po dosažení určité částky si můžete nechat vydělané peníze vyplatit. K dispozici máte detailní účet o přidělených částkách za obdržení reklamních sdělení. Vstupní bonus za registraci je 150 Kč. Je to velice jednoduché a opravdu to funguje, tak s chutí do toho!