Doporučuju

Praktický nástroj pro ukládání a sdílení souborů, co stojí minimálně za vyzkoušení.Městská nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem má nový úspěch

Městská nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem má nový úspěchStejně jako během předchozích let proběhl i tento rok průzkum společnosti HCI, zabývající se hodnocením spokojenosti pacientů, zaměstnanců a ekonomické úspěšnosti lůžkových zdravotnických zařízení v České republice. Tradičně se zúčastnila tohoto celostátního projektu i Městská nemocnice, a.s., Dvůr Králové nad Labem a dosáhla velice pozitivního hodnocení.
V kategorii hodnocení spokojenosti pacientů se umístila mezi nemocnicemi Královehradeckého kraje na 1. místě v kategorii hospitalizovaných pacientů. Na žebříčku finančního zdraví se pak Městská nemocnice, a.s., Dvůr Králové nad Labem umístila na 3. místě v rámci Královehradeckého kraje a na 29. místě v rámci celkového pořadí nemocnic v celé ČR.
Dosažené pozitivní hodnocení je výsledkem kvalitní práce všech zaměstnanců, zejména lékařů, středního a nižšího zdravotnického personálu. Dlouhodobě pozitivní hodnocení našich služeb ze strany pacientů je dokladem kvality poskytované péče a potvrzením významu nemocnice v síti zdravotnických zařízení Královéhradeckého kraje. Dosahované výsledky jsou pozitivní zprávou pro naše stávající i potenciální klienty. Pro celý personál jsou současně závazkem k udržení a zvyšování kvality poskytované péče a vytváření přátelského a vstřícného prostředí do budoucnosti,” uvedl k významnému ocenění Ing. Miroslav Vávra, Csc., předseda představensva Městské nemocnice.
Ocenění Městské nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem
Bezpečnost pacientů Městské nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem

Komentáře nejsou povoleny.

GoMobil